Предмет: Физика, автор: qwaksse

визначити масу мідного дроту, довжина якого 3 км, опір 4 Ом, питомий опір 0,017 Ом×мм2/м , а густина міді 8900км/м³



ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 78 БАЛОВ!¡!!​

Ответы

Автор ответа: krosnik80
0

Ответ:

Площа поперечного перерізу = (4 Ом : 0,017 Ом×мм2/м) × 1000 = 235,29 мм2

Об'єм = 235,29 мм2 × 3000 м = 705,87 см3

Тепер, знаючи об'єм і густину, можемо визначити масу:

Маса = 705,87 см3 × 8900 кг/м³ = 6,28 кг

Таким чином, маса мідного дроту, довжина якого 3 км, опір 4 Ом, питомий опір 0,017 Ом×мм2/м, а густина міді 8900 кг/м³, становить 6,28 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: evgeniakurtadzieva