Предмет: Химия,
автор: markglamur
Обчисліть об’єм водню (н. у.), який виділяється в результаті розчинення алюмінію масою 36 г у хлоридній кислоті. Яка маса солі при цьому утворюється?
ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Al) = 36 г
Найти: V(H2)-? m(AlCl3) - ?
Складемо РХР:
36 г х г у л
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
n = 2 моль n= 2 моль n = 3 моль
M = 27 г/моль M =133,5 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 54 г m = 267 г V = 67,2 л
m(AlCl3) = 36 * 267 : 54 = 178 г
V(H2) = 36 * 67,2 : 54 = 44,8 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: narzievimran04
Предмет: Русский язык,
автор: abdugofur57
Предмет: Литература,
автор: nikitakluyev364
Предмет: Русский язык,
автор: Danilmikhailov15r
Предмет: Биология,
автор: carolinaton1997