Предмет: Химия,
автор: anastasiaokq2e
СРОЧНОООООО!!!!ДАЮ 100 БАЛОВ!!!Розрахувати масу етанолу, який прореагує з калієм, якщо у результаті реакції утвориться 22,4 л водню.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
х г 22,4 л
2C2H6O + 2K → 2C2H5OK + H2
n= 2 моль n = 1 моль
M = 46 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 92 г V = 22,4 л
m(C2H6O) = 22,4 * 92 : 22,4 = 92 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: wexsort
Предмет: Геометрия,
автор: 0699007498ks
Предмет: Немецкий язык,
автор: starrosava
Предмет: Химия,
автор: MAKS2607
Предмет: Обществознание,
автор: galag2888p32asb