Предмет: Физика, автор: dborisyuk06

Потенціальна енергія кульки на висоті 120 см дорівнює 3Дж. Визначте масу кульки?

Ответы

Автор ответа: s18407908
2

Ответ:

Дано:

Еp=3 Дж

h=120 см=1.2 м

m-?

----

Ep=mgh

m=Ep/gh

m=3/10×1.2=3/12=0.25 кг

Автор ответа: flash77779
1

Дано:

1. Потенціальна енергія (Ep) = 3 Дж

2. Висота (h) = 120 см = 1.2 м (переводимо в метри, оскільки в СІ системі одиниць висоту вимірюємо в метрах)

Знайти:

Масу кульки (m)

Розв'язок:

Потенціальна енергія визначається формулою Ep = m * g * h, де g - прискорення вільного падіння, яке на поверхні Землі становить приблизно 9.8 м/с^2.

Перетворимо формулу, щоб знайти масу:

m = Ep / (g * h)

Підставимо дані:

m = 3 Дж / (9.8 м/с^2 * 1.2 м) ≈ 0.255 кг

Висновок:

Маса кульки дорівнює приблизно 0.255 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Shrepovik
Предмет: Математика, автор: dolpf1n2012