Предмет: Химия, автор: cofiya09092000

Обчисліть масу BaO кількістю речовини 0,5 моль? Помогите пжж

Ответы

Автор ответа: pupil050
1
Розраховуємо масу BaO з формули: маса = кількість речовини × молярна маса.

Молярна маса BaO = 153.33 г/моль (молярні маси Ba = 137.33 г/моль, O = 16 г/моль).

Тоді маса BaO = 0.5 моль × 153.33 г/моль = 76.665 г.

Отже, маса BaO дорівнює 76.665 г при кількості речовини 0,5 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: dryioppoihg
Предмет: Литература, автор: redtyiop