Предмет: Химия, автор: ganecdenus

Натрій хлорид масою 5 г розчинили у 34 мл води. Обчисли масову частку солі (%) в одержаному розчині.

Відповідь запиши з точністю до десятих. Наприклад: 20,3.​

срооооооооочноооол

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 5 г

V(H2O) =34 мл

Найти: w(солі) - ?

Обчислимо масу води:

ρ(Н2О) = 1 г/мл

m(Н2О) = V(H2O) * ρ(Н2О) = 100 * 1 = 100г

Обчислимо масу розчину:

m(р-ну) = m(солі) + m(Н2О) = 5 + 34 = 39 г

Знайдемо масову частку солі  в одержаному розчині:

w(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 5/39 * 100% = 12,8 %

Похожие вопросы