Предмет: Физика,
автор: rakkezgans
как найти s зная что m= 80 кг h = 7 метров
Срочно дам 100 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Задача полягає у знаходженні потенційної енергії тіла, що знаходиться на висоті һ від земної поверхні. Використовуючи формулу для потенційної енергії:
Poten=m*g*h
де т - маса тіла (80 кг), g прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²), һ висота (7 метрів).
Підставляємо відомі значення:
Poten = 80 * 9.8*7
Poten = 5488 Джоулів
Отже, потенційна енергія тіла на висоті 7 метрів від землі становить 5488 Джоулів.
ЗРОБИ МЕНЕ ПАЖАЛУСТА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПАЖАЛУСТА ОЧЕНЬ СИЛЬНО ТРЕБА
rakkezgans:
надо длину найти
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sanisimova023
Предмет: Литература,
автор: klera67581
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: brauzimr6
Предмет: Русский язык,
автор: nurainurlankyzi
Предмет: Английский язык,
автор: alenchaaaa