Предмет: Химия, автор: homenkozeka4

СРОЧНО!!ДАМ 40В.Розведена сульфатна кислота прореагувала із магнієм масою 4,8г. Обчислити масу отриманої солі і об'єм водню, що виділився за нормальних умов.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Mg) = 4,8 г

Найти: m(MgSO4) - ?  V(H2) - ?

Складемо РХР:

4,8 г                         х г                у л

Mg  +  H2SO4 →  MgSO4   +    Н2

n = 1 моль             n = 1 моль    n = 1 моль

M = 24 г/моль      M = 120 г/моль Vm = 22,4 л/моль

m = 24 г                m = 120 г       V = 22,4 л

m(MgSO4) = 4,8 * 120 : 24 = 24 г

V(H2)  = 4,8 * 22,4 : 24 = 4,48 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Olagriseckina