Предмет: Физика, автор: 81yanaorlova

ДУЖЕ ТРЕБА ДОПОМОГА !!! 100 БАЛІВ
Вантаж масою 64 кг піднімають похилою площиною. Яку силу потрібно прикласти до вантажу в напрямку руху, якщо довжина похилої площини становить 3,2 м, а висота – 80 см. ККД похилої площини 80 %.

Ответы

Автор ответа: Seemzix
1

Для розв'язання цієї задачі використаємо закони механіки.

Сила, яку потрібно прикласти до вантажу в напрямку руху, може бути знайдена за допомогою формули:

F = m * g * sin(θ) / η,

де:

F - сила, яку потрібно прикласти (в Ньютонах),

m - маса вантажу (в кілограмах),

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²),

θ - кут нахилу похилої площини (в радіанах),

η - ККД (коефіцієнт корисної дії) похилої площини (в десятковому форматі).

Спочатку переведемо висоту з сантиметрів у метри:

висота = 80 см = 0,8 м.

Крім того, визначимо кут нахилу похилої площини за допомогою тригонометрії:

sin(θ) = висота / довжина похилої площини.

Підставимо відомі значення в формулу:

F = 64 кг * 9,8 м/с² * (0,8 м / 3,2 м) / 0,8.

Зробимо необхідні обчислення:

F = 64 кг * 9,8 м/с² * 0,25 / 0,8,

F = 156,8 Н.

Тому, сила, яку потрібно прикласти до вантажу в напрямку руху, становить 156,8 Н.

Позначте як краща відповідь, будь - ласка )

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: poroznakovanasta
Предмет: Геометрия, автор: edikku
Предмет: География, автор: 24042003za