Предмет: История, автор: kristinamashtepa3

Первісні часи та античність. Характеристика плюси та мінуси!! БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ЦЕ ДУЖЕ НЕГАЙНО!!

Ответы

Автор ответа: lisweenv
1

Первісні часи.

Характеристика : Первісні часи відносяться до періоду ранньої людської історії, коли люди жили в простих суспільствах мисливців-збирачів. Цей період характеризується примітивними інструментами, використанням вогню, формуванням першого мовлення і релігійних вірувань.

Плюси : В першійсних часах була присутність прямого контакту з природою і глибокого розуміння природних ресурсів. Люди володіли розумінням традицій, культури та способів виживання, які передавались усно з покоління в покоління.

Мінуси : Первісні часи характеризувалися відсутністю розвинутої технології та писемності. Це обмежувало деякі можливості передачі знань та розвитку наукових досягнень.

Античність.

Характеристика : Античність охоплює період історії, який розповсюджувався від VIII століття до 476 року н.е. у західній культурі, зокрема в Стародавній Греції та Римській імперії. Цей період відзначився розвитком філософії, мистецтва, науки, політики та права.

Плюси : Античність відрізнялася високим рівнем культури та розвитком цивілізаційних досягнень. Вона внесла значний внесок у розвиток філософії (Сократ, Платон, Аристотель), літератури (Гомер, Вергілій), мистецтва (архітектура, скульптура, живопис) та демократії (в Греції).

Мінуси : Недоліками античності були соціальна нерівність, рабство та жорстокість. Крім того, пізніше в античності виникли політичні та економічні проблеми, що призвели до падіння Римської імперії.


kristinamashtepa3: ДЯКУЮ ВИ НАЙКРАЩИЙ/ЩА
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: istaresv
Предмет: История, автор: asak13
Отрывки из докладной записки в Президиум ЦК КПСС Хрущева Н. С. «В 1940 году было заготовлено зерна 2225 миллионов пудов, а в 1953 году – лишь 1850 миллионов пудов, то есть меньше на 375 миллионов пудов. В то же время в связи с общим ростом народного хозяйства, значительным увеличением городского населения и ростом реальной заработной платы из года в год увеличивался расход хлебопродуктов внутри страны…Сейчас перед страной стоит задача изыскать возможности резкого увеличения производства зерна…Важным и совершенно реальным источником увеличения производства зерна является расширение в ближайшие годы посевов зерновых культур на залежных и целинных землях в Казахстане, Западной Сибири…Серьезным тормозом в развитии колхозного производства является неправильное планирование государственных заготовок хлеба, при котором вручаемые колхозам обязательства по поставкам и натуроплате за работы МТС в сумме своей значительно превышают общегосударственные планы и возможности многих колхозов по их выполнению».
Вопросы к тексту:
1. В чем заключается проблема?
2. Какие причины ее возникновения указаны в тексте?
3. Как вы можете объяснить возникшие трудности?
4. Как предлагает решить проблему Н.С. Хрущев?
5. Перечислите другие возможные способы решения проблемы и выберите наилучшие.