Предмет: История, автор: bisenbaj339

Что изображено на картинках? (3б) 1. 2. 3.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ksushx
3

Ответ:

.........................

Объяснение:

1. Вавилонская башня

2. Водяные часы

3. Солнечные часы

Автор ответа: fotyniaohlu
0

1. Вавило́нская ба́шня — башня, которой посвящено библейское предание, изложенное в 11-ой главе книги Бытие. Согласно этому преданию, после Всемирного потопа человечество было представлено одним народом, который разговаривал на одном языке.

2. Водяны́е часы́, клепси́дра, гидроло́гиум — известный со времён ассиро-вавилонян и древнего Египта прибор для измерения промежутков времени в виде цилиндрического сосуда с вытекающей струёй воды. Был в употреблении до XVII века.

3. Со́лнечные часы́ — устройство для определения времени по изменению длины тени от гномона и её движению по циферблату. Появление этих часов связано с моментом, когда человек осознал взаимосвязь между длиной и положением солнечной тени от тех или иных предметов и положением Солнца на небе.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kostenkossolomias
Предмет: Экономика, автор: gubenkodiana1
ДАМ 100 БАЛІВ
Тестові завдання
1. Прибуток –це: а) дохід від продажу продукції; б) це частина доходу, що залишається підприємству після відшкодування усіх витрат, пов’язаних з виробництвом, реалізацією продукції та іншими видами діяльності; в) загальний дохід підприємства після його оподаткування; г) це різниця між доходом і виробничою собівартістю продукції.
2. Операційний прибуток – це: а) загальний прибуток підприємства, одержаний від усіх видів діяльності, до його оподаткування і розподілу; б) прибуток від спільної діяльності підприємств, проценти з реалізації акцій, облігацій та інших цінних паперів, штрафи, що сплачуються іншими підприємствами за порушення договірних зобов'язань, доходи від володіння борговими зобов'язаннями, роялті; в) прибуток, що визначається коригуванням балансового прибутку на операційні витрати; г) прибуток, що поступає у розпорядження підприємства після сплати податку на прибуток.
3. Прибуток до оподаткування – це балансовий прибуток скорегований на витрати до яких входять: а) витрати від інвестиційної діяльності; б) витрати на створення резервного фонду; в) амортизаційні відрахування; г) витрати на розрахунки кредитів.
4. Прибуток до оподаткування – це балансовий прибуток скорегований на витрати до яких не входять: а) витрати на заробітну плату з нарахуваннями; б) витрати на рентні платежі; в) витрати на сплату заборгованостей; г) транспортні витрати.
5. Що не враховується у виручку від реалізації при визначенні прибутку від реалізації: а) тільки ПДВ; б) ПДВ і акцизний збір; в) акцизний збір і податок на прибуток; г) тільки акцизний збір.
6. Прибуток від позареалізаційних операцій не включає: а) проценти від реалізації акцій; б) проценти від реалізації облігацій; в) доходи від володіння борговими зобов'язаннями; г) надання послуг.
7. Рентабельність – це: а) абсолютний показник, що характеризує рівень ефективності роботи підприємства; б) відносний показник, що характеризує рівень ефективності роботи підприємства; в) абсолютний показник, що характеризує рівень збитковості роботи підприємства; г) відносний показник, що характеризує рівень збитковості роботи підприємства; 8. Показники рентабельності: а) гірше, ніж прибуток, характеризують результати господарювання; б) повніше, ніж прибуток, характеризують результати господарювання; в) в однаковій мірі з прибутком характеризують результати господарювання; г) не можна порівнювати з прибутком для характеристики результатів господарювання.
9. До показників рентабельності не належать: а) показники, що базуються на витратному підході; б) показники, що характеризують прибутковість продажів; в) показники, які базуються на підході дохідності; г) показники, в основі яких лежить ресурсний підхід.
10. До показників рентабельності, які базуються на витратному підході, належить: а) валова рентабельність продажів; б) рентабельність сукупних активів; в) рентабельність операційного капіталу; г) рентабельність інвестиційної діяльності​
Предмет: Информатика, автор: nikonalekhin