Предмет: Физика,
автор: vladbaben437
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО!!!!
ККД похилої площини становить 60%. Щоб підняти вантаж масою 12 кг, необхідно прикласти силу 75 Н. Якою є довжина похилої площини, якщо її висота дорівнює 30 см? (3 бали)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,8м
Объяснение:
Дано:
η=60%=0,6
m=12кг
F=75Н
h=30см=0,3м
g=10Н/кг
---------------
l-?
η=mgh/(Fl), где:
m-масса груза;
g-ускорение свободного падения;
h-высота подъем груза;
F-сила, прилагаемая для подъема груза;
l-длина наклонной плоскости.
Отсюда:
l=mgh/(Fη)=12*10*0,3/(75*0,6)=0,8м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sevavolkovski
Предмет: Химия,
автор: a7424174
Предмет: Русский язык,
автор: Pirators
Предмет: Українська література,
автор: rehakisu84
Предмет: Русский язык,
автор: katefandorina