2. Приведіть у відповідність прояви репродуктивної поведінки тварин і їхнє значення (2 б.) 1 Сезонність 2 Залицяння 3 Парування 4 Турбота про потомство A Вибiр самицею для парування самця з найкращими ознаками Б Утворення пар для народження та вирощування потомства в Поведінка, що пов'язана з розмноженням у певну пору року Вигодовування, догляд і захист потомків Поведінка, спрямована на відтворення собі Подiбних Г д IV Дайте розгорнуті відповіді на питання (4 б): 1. Які виникають зв'язки мiж організмами в екосистемах? Опишіть їх.
Ответы
Відповідь:1-В
2-А
3-Б
4-Г
1. мутуалізм- тип співіснування різних видів, від якого вони отримують взаємну користь. Мутуалізм розглядають як один з
різновидів симбіозу, коменсалізм - це тип відносин між двома живими організмами, у яких один організм отримує вигоду від іншого, не нашкодивши йому, але й не приносячи користі.
паразитизм-це вид взаємозв'язків між різними видами, за якого один з них (паразит) певний час використовує іншого (хазяїна) як джерело живлення та середовище існування, частково чи повністю покладає на нього регуляцію своїх взаємовідносин з довкіллям.,
хижацтво-це тип відносин між біологічними популяціями, при яких хижак живиться іншими організмами, жертвою.,
виїдання-це така форма узаємодії, за котрої тварини поїдають рослини . Рослиноїдними тваринами являються різноманітні види комах, гризунів чи копитних ссавців.
конкуренція-це тип міжвидових і внутрішньовидових взаємовідносин, за якого популяція, або особини у боротьбі за харчування, місця проживання та інші необхідні для життя умови, негативно впливають один на одного.
Аменсалізм-це форма біотичних взаємовідносин між організмами, за яких один вид пригнічує життєдіяльність іншого, але при цьому не відчуває негативного або позитивного впливу у відповідь.
Нейтралізм -це форма біотичних взаємовідносин, за яких співіснування двох видів на одній території не здійснює на них безпосереднього впливу та не має ні позитивних, ні негативних наслідків.
Пояснення: