Предмет: Физика,
автор: karinaaaaa73
Достатній рівень
5. Чому дорівнює кінетична енергія каменю масою 3000 г,
якщо він був кинутий зі швидкістю 36 км / год?
даю 50 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для вирішення цього завдання потрібно знати формулу для обчислення кінетичної енергії:
E = 1/2 * m * v^2
де E - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість тіла.
Підставляємо в формулу дані з умови:
E = 1/2 * 3000 г * (36 км / год)^2
Переведемо швидкість в метри за секунду, щоб одиниці виміру співпадали:
36 км / год = 10 м / с (округлюємо до цілої частини)
Тоді:
E = 1/2 * 3000 г * (10 м / с)^2
E = 1/2 * 3000 г * 100 м^2 / с^2
E = 150000 Дж
Отже, кінетична енергія каменю масою 3000 г, якщо він був кинутий зі швидкістю 36 км / год, дорівнює 150000 Дж.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: menshykovap
Предмет: Химия,
автор: gulshadatergeshova2
Предмет: Алгебра,
автор: bogdanpivnenko93
Предмет: Алгебра,
автор: daydun
Предмет: Информатика,
автор: lakOR555