Предмет: Химия,
автор: fuiwxe
Визначте масу хлороводню (г) об’ємом 44,8 л за н.у. У відповіді зазначте ціле число
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
73 г
Объяснение:
М(HCl) = 1 + 35,5= 36,5 г/мольЗнайдемо кількість речовини HCln(HCl) = V(HCl)/ Vm = 44,8/22,4 = 2 мольВизначимо масу хлороводню:m(HCl) = n(HCl) * М(HCl) = 2 * 36,5 = 73 г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: serba8819
Предмет: Алгебра,
автор: Ilhina5
Предмет: Математика,
автор: gabriellaromanec
Предмет: Алгебра,
автор: majjja8994
Предмет: Алгебра,
автор: Nikita743347