Предмет: Физика, автор: gelya2962

З якою силою взаємодіють два щаряди 1 нКл та 1 мкКл, якщо щнаходяться на відстані 9 см один від одного?


LunaScremm: Буду дуже радий якщо даси кращу відповідь

Ответы

Автор ответа: LunaScremm
1

Закон Кулона визначає взаємодію між двома зарядами: сила цієї взаємодії прямо залежить від добутку зарядів і обернено залежить від квадрата відстані між ними.

Математично, це можна записати таким чином:

F = (k * |q1 * q2|) / r^2, де F - сила взаємодії, q1 і q2 - заряди, r - відстань між зарядами, k - електростатична постійна.

У даному випадку, у нас два заряди: q1 = 1 нКл (нанокулон) і q2 = 1 мкКл (мікрокулон). Відстань між ними r = 9 см = 0,09 м.

Замінимо значення у формулу:

F = (9 * 10^9 * |1 нКл * 1 мкКл|) / (0,09 м)^2.

P.S: Знак " | | " у формулі означає взяття модуля добутку зарядів.

Підставивши значення і зробивши необхідні обчислення, отримаємо:

F = (9 * 10^9 * 1 нКл * 1 мкКл) / (0,09 м)^2.

F = 10 ньютон.

Відповідь: 10 ньютонів.
P.S(2): Сподіваюся на кращу відповідь

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Bylka1232
Запишіть речення, дібравши замість крапок потрібний фразеологізм із довідки. Розкрийте значення, мету вживання, визначте групу
фразеологізму.
1. Вітряки намотують на крила... І час, але вже небо за ними не має... .2. А де ж та дорога, що єднає небо й землю? Про неї я знав, як тільки... . 3. Недарма кажуть: ... . 4. Я це зрозумів як дозвіл і одразу ж ... . 5. Правда, любов буває всяка: ... . 6. Така програма всім ... . 7. Наймичка насочується сміхом,... і аж три ямки: дві на щоках, а третю на підбородді. 8. У батька від
безсилля і злості памороззю очі, а в жилах на скронях більшало крові. “...”. 9. Я, пригадуючи сподіванки нашого полісовщика, одчайдушно... . 10. А я, старий, і... — мало не повірив баламутству. 11. А ти, видно, хлопче, — ... . 12. Ніхто не вгадає, які ... в чоловіка. 13. Маленький картузик прикриває маленьку голову Юхрима, в якій ... добрим думкам. 14. Такий великий, а
що витворяє ...? 15. “Чи за тобою, Сину,...?” — занепокоєно стрічає мене, захеканого, на порозі мати. 16. “Ось, тату, ... маємо собі нового читальника, ...”, — каже батькові син (М. Стельмах).
Довідка: Ні сіло ні впало; бабине літо; любив вовк кобилу, та залишив хвіст і гриву; ні кінця ні краю; прошу любити й жалувати; зіп’явся на ноги; продаючи білі підківки зубів; сто вовків гналось, чи щось цимілося під ногами; бідному Савці нема долі ні на печі ні на лавці; вуха розвісив; “Хоч ти мене живцем не пиляй. Що я можу зробити, коли, де не стану, на злидні наступаю?”; припала до душі; пускаюся берега; чи ти сорому і клепки заодно позбувся?; джмелі гудуть у голові; не в тім’я битий; не було де розгулятись.