Предмет: Физика, автор: ksw2033

За допомогою тросу піднімають вантаж масою 400 кг.
За якого прискорення руху розірветься трос,якщо максимальна сила натягу,яку він витримує,дорівнює 10 кН ?

Ответы

Автор ответа: AsKaRi0w0
1

Ответ:

Для вирішення цього завдання потрібно знати формулу для обчислення сили:

F = m * a

де F - сила, m - маса тіла, a - прискорення тіла.

Підставляємо в формулу дані з умови:

F = 3000 г * a

F = 3 кг * a

Максимальна сила натягу тросу дорівнює 10 кН, що відповідає 10000 Н. Тому:

10000 Н = 3 кг * a

a = 10000 Н / 3 кг

a ≈ 3333,33 м / с^2

Отже, прискорення руху каменю, за якого розірветься трос, дорівнює близько 3333,33 м / с^2.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ciceklerkirgin486
Предмет: Физика, автор: faridaharova968