Предмет: Физика,
автор: artyomkhurda
Підйомник, двигун якого розвиває потужність 20 кВт, піднімає
вантаж 60 т на висоту 5 м за 5 хв. Знайти ККД.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
P = 20000 Вт
m = 60000 кг
h = 5 м
t = 5 хв = 300 c
η = ?
η = (m*g*h) / (P*t) = 60000*10*5 / (20000*300) = 0.5 раз = 50 %
Автор ответа:
1
Ответ:
Удачи
Объяснение:
P = 20 кВт = 20000 Вт
m = 60 т = 60000 кг
h = 5 м
t = 5 хв = 300 c
___________________
n = ?
n = m • g • h / P • t
n = 60000 • 10 • 5 / 20000 • 300 = 50 %
555ai555:
в знаменателе нужно скобки ставить
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: katiaivasiks
Предмет: Физика,
автор: fill344425
Предмет: Математика,
автор: veronika211112vvv
Предмет: Химия,
автор: nalmirar04
Предмет: Английский язык,
автор: zukovichnas