Предмет: Психология, автор: aleksandrarodyakina2

7. Різноманітне харчування характеризується такими рисами ; а0 щодня вживати однакові продукти б)вживати тільки ті продукти ,які подобаються, в) щодня вживати різноманітні продукти.(0,5 бала) 8. Мінерал кальцій знаходиться в таких продуктах: а) креветки, б) молюски, в)молоко, г) морська риба, д)яйця. е) сир(0.5 бала) 9.Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) передається людині : а)через кров, б) від інфікованої матері до дитини, в) через засоби гігієни д)через воду.(0,5 бала ) 10. Ваші дії, коли треба надати допомогу,ураженому електричним струмом: а)відключити подачу електроенергії на щитку, б)покласти потерпілого на спину в) не відключивши електроенергію, підійти до потерпілого,потягти за руку. срочнооо

Ответы

Автор ответа: mariacolij030
0

Ответ:

7-в

8-в

9-б

10-а

Объяснение:

в 7 в бо здове харчування має містити в собі білки, кальцій,глютен, вуглеводи,вітаміни і так далі в невеликих кількостях.в восьмому в бо кальцій в продуктах більше всього йде в молоці якщо алергія молочний кальцій можна отримувати від молочних продуктів без лактози. як мені відомо цей вірус передається ще через кров слюну і статевий контакт а також спадково . перше виключити прилад щоб ніхто більше не постраждав далі все залежить від стану людини

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Qwertyyooji
Прочитайте текст та за його допомогою дайте відповідь на питання нижче.

Пруссія та інші німецькі області залишалися аграрними державами. У Пруссії, за переписом 1852 р., із 17 мільйонів її жителів 12 мільйонів мешкали в селі, промислове населення країни становило 11 %. Розвиток капіталізму в Пруссії був ускладнений збереженням роздробленості, великого поміщицького землеволодіння, привілеїв дворянства та інших елементів старого феодального порядку.
У 1850 р. у період політичної реакції був прийнятий Закон «Про регулювання відносин між поміщиками і селянами», за яким деякі незначні повинності були відмінені, основні ж підлягали викупу. При цьому розмір викупу дорівнював 18- кратному обсягу щорічних платежів. У селі відбувалося розшарування. Дрібні й середні господарства перебували у стані зубожіння. У той же час частина селян збагачувалася, перетворюючись на сільських підприємців, які використовували працю батраків.

Питання: 1. Чому не всі селяни могли звільнитися?
2. Які факти підтверджують розвиток капіталістичних відносин?
Предмет: Русский язык, автор: wisti96
Предмет: Українська література, автор: VIKA14245
Установіть відповідність між портретами героїв та творами, у яких вони діють.
1. «…маленький товстий і флегматичний… здавалося, не ходив, а котився на своїх коротеньких ногах»
2. 2 «…не йшла, а наче аж пливла, ледь торкаючись землі стрункими ногами в білих черевичках та гордо несучи маленьку голівку з товстою косою.
3. Через плече висіла сумка з газетами, журналами, листами…»
4. 3 «Останнім часом він уже не міг ізвладати з собою — постійно чогось бракувало, все довкола страшенно обридло і баглося чогось такого, що він і сам гаразд не усвідомлював… У нього зникло бажання до їжі, вихудлий, із запалими щоками, … з посірілим обличчям…»
5. 4 «Вимучене походами й боями, пооране зморшками обличчя… з голубою стяжкою»

1. князь із повісті-казки Ю. Винничука «Місце для дракона»
2. пустельник із твору Ю. Винничука «Місце для дракона»
3. Федько з твору В. Чемериса «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання»
4. Лицар Лаврін із повісті-казки Ю. Винничука «Місце для дракона»
5. Галя з твору В. Чемериса «Вітька +Галя, або Повість про перше кохання»