Предмет: Физика,
автор: lilitmisakan05
СРОЧНО!!!!!!!!!!
Знайдіть роботу електричного струму, яка витрачена для електролізу з розчином
міді СuSO4. Напруга на електролізної ванні була 12 В. Чистої міді одержали 0,5 т З ДАНО!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Щоб знайти роботу електричного струму, яка витрачена для електролізу розчину міді CuSO4, потрібно використати формулу:
Робота = Напруга * Заряд
Заряд можна знайти, використовуючи формулу:
Заряд = Кількість речовини * Елементарний заряд
Дані:
Напруга (V) = 12 В
Кількість речовини (n) = 0,5 т (500 кг)
Елементарний заряд (e) = 1,6 * 10^-19 Кл (коли запишений в Кулонах)
Спочатку переведемо кількість речовини з тонн до кілограмів:
0,5 т = 500 кг
Тепер обчислимо заряд:
Заряд = 500 кг * 1,6 * 10^-19 Кл = 8 * 10^-17 Кл
Нарешті, обчислимо роботу електричного струму:
Робота = 12 В * 8 * 10^-17 Кл = 9,6 * 10^-16 Дж
Отже, робота електричного струму, яка витрачена для електролізу розчину міді CuSO4, дорівнює 9,6 * 10^-16 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Kikiikskspkas
Предмет: Алгебра,
автор: vlasnasta110111vn
Предмет: Математика,
автор: soniakovalenko2002
Предмет: Алгебра,
автор: vasechko2008
Предмет: Биология,
автор: kristinatokarenko