Предмет: Химия,
автор: ponos9863
Який об'єм водню виділиться при взаємодії кальцію з нітратною кислотою масою 315г?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
315 г х л
2HNO3 + Ca → Ca(NO3)2 + H2
n = 2 моль n = 1 моль
M = 63 г/моль Vm= 22,4 л/моль
m = 126 г V= 22,4 л
V(Н2) = 315 * 22,4 : 126 = 56 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: magnatus
Предмет: Геометрия,
автор: hoper43
Предмет: История,
автор: maymistovanv73
Предмет: Математика,
автор: sasha0985739780
Предмет: Алгебра,
автор: kvl079549