Предмет: Физика,
автор: fastboya3
Три резистори опорами 10м, 20м, 30м кожний з'єднані паралельно і приєднані до батарейки напругою 18 В. Якою є сила струму в колі?
fastboya3:
svjatoslawnechipor65 у меня в профиле еше задачи есть помоги пж
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
R1=1 Ом;
R2=2 Ом;
R3=3 Ом.
U=18 B.
Знайти І.
1. 1/R=1/R1+1/R2+1/R3=1/1+1/2+1/3=(6+3+2)/6=11/6, тоді загальний опір, буде рівний:
R=6/11=0,55 Ом.
2. І=U/R=18/0,55=32,7 A.
Объяснениjе:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aibardivanfactory
Предмет: Математика,
автор: maftunamukhamedova20
Предмет: Химия,
автор: gordiencomaria9
Предмет: Математика,
автор: MikhailTashnev
Предмет: Музыка,
автор: zadavaka48