Предмет: География,
автор: serdyukdany
Розрахувати
1)падіння,
2)похил та
3) витрати води річки,
якщо висота гирла 27м, висота витоку 315м, довжина річки 369км, швидкість течії 1,2 м/с, а переріз русла має форму прямокутника зі сторонами 4м і 2м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1) 288м
2) 288/369=0.78 м/км
3) 9.6 м³/с
Объяснение:
Падіння річки дорівнює різниці між висотою витоку та висотою гирла (315-27)
Похил річки дорівнює віношенню падіння до довжини річки (288/369)
Витрати води дорівнюють добутку площі поперечного перерізу та швидкості течії
S=4*2= 8 м2
Витрати = 8*1.2=9.6
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: west07042
Предмет: Математика,
автор: ilonasimonenko10
Предмет: Математика,
автор: p13123526
Предмет: Математика,
автор: 235fdh