Предмет: История, автор: gostmaks

Розповідь про китайські міста з «Книги про різноманітність світу» Марко Поло (XIII ст.) Дайте відповідь на питання до документу
Місто Таян-фу, куди ми прийшли, велике і красиве, торгівля тут жвава, а також потужна промисловість: виробляють тут багато обладунків для військ великого хана. Багато чудових виноградників і вина виробляють удосталь... Безліч тут шовку: є в них тутові дерева і багато шовковичних черв'яків....було там 12 ремесел, і для кожного ремесла було 12 тис. будинків; у кожному будинку було щонайменше 10 осіб, а в деяких 15, а то 30 чи 40, не всі, звісно, майстри, але й робітники, що за вказівкою майстра працюють...Безліч тут багатих купців, і багато вони торгують... За наказом царя кожен долучався до батьківського ремесла... Навчатися іншого ремесла він не може.Живуть тут... піддані великого хана; гроші в них паперові.У цьому місті... всі вулиці вибрукувані камінням і цеглою; і верхи їздити, і пішки ходити ними добре.У цьому місті... добрих 4 тис. лазень; кілька разів на місяць ходять туди, бо чистоти тіла дотримуються...
1. Що з описів Марко Поло могло вражати уяву європейців?
2. Завдяки чому Китай досяг таких вагомих здобутків?
Помогите пожалуйста очень СРОЧНО НУЖНО ​

Ответы

Автор ответа: kenmamiku
2

Ответ:

Объяснение:

1. Описи Марко Поло про китайські міста могли вражати уяву європейців своєю величчю, красою і процвітанням. Він зазначає про великі розміри міста Таян-фу, жваву торгівлю, потужну промисловість та розмаїття ремесел. Описи про багатство і розкіш, наявність великих виноградників, виробництво шовку і цінних обладунків для військових потреб вражали європейців, які не мали аналогічного рівня розвитку і розквіту в цей період.

2. Китай досяг таких вагомих здобутків завдяки кільком факторам. По-перше, в Китаї була належна організація торгівлі та виробництва. Це сприяло розвитку промисловості, ремесел і торгівлі, що забезпечувало багатство та економічний розвиток. По-друге, китайське суспільство мало довгу традицію ремісництва та спеціалізації, що сприяло високому рівню майстерності та якості продукції. По-третє, централізована влада в особі великого хана забезпечувала стабільність та регулювання економічного життя. Накази та контроль з боку влади сприяли розподілу праці та розвитку ремесел.

Крім того, китайська культура сприяла великому значенню освіти та навчання, що забезпечувало високий рівень знань серед населення та розвиток наукових досліджень.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: tokanovruslan9
Предмет: Английский язык, автор: zukovichnas