Предмет: Физика, автор: la6386065

Знайти імпульс тіла ,якщо маса тіла = 12 кг 400 г а швидкість 9 м/с​

Ответы

Автор ответа: titarenkob35
1

Відповідь:

Імпульс (р) = маса (m) * швидкість (v)

Згідно наданих даних:

маса тіла (m) = 12 кг 400 г = 12.4 кг

швидкість (v) = 9 м/с

Підставляючи ці значення до формули, отримуємо:

Імпульс (р) = 12.4 кг * 9 м/с = 111.6 кг·м/с

Таким чином, імпульс тіла дорівнює 111.6 кг·м/с.

Пояснення:

Автор ответа: trikdaha
2

Ответ: 111.6 кг·м/с

Объяснение:

Щоб знайти імпульс тіла, використовується формула:

Імпульс (P) = маса (m) * швидкість (v)

Спершу переведемо масу тіла в кілограми:

12 кг 400 г = 12.4 кг

Тепер можемо використати формулу для обчислення імпульсу:

P = 12.4 кг * 9 м/с

P = 111.6 кг·м/с

Отже, імпульс тіла дорівнює 111.6 кг·м/с.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: semonaevartem56
Предмет: Алгебра, автор: zhansaiiiia10