Предмет: Математика,
автор: Znanija111111222222
Один кілограм цукерок коштує на 32 грн 50 коп. більше, ніж один кілограм печива. Скільки коштує один кілограм цукерок і печива, якщо за 2 кг цукерок і 3 кг печива заплатили 805 грн?
Зроби рівняння
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3x + 2(x+32,5) = 805
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sasha434548
Предмет: История,
автор: kbagirova916
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: AnnikaSmile