Предмет: Физика,
автор: sofiaUvU
потужність двигуна підйомної машини 4 квт який вантаж вона може рівномірно підняти навичоту 15м за 2 хв
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3200 кг
Объяснение:
P=4 кBт;
h=15 м;
t=2 хв=120 c;
m ? m=P*t/(g*h)=4000*120/(10*15)=3200 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: adiaernazarova09
Предмет: Английский язык,
автор: zaharovtimoha2009
Предмет: Литература,
автор: nastyagogoleva850
Предмет: Математика,
автор: ifa67765