Предмет: Литература, автор: devochadiana

Довести, що у вірші поет декларує естетичні закони символізму​.(за твором "Поетичне мистецтво ")

Ответы

Автор ответа: lysiukalla23
0

"Поетичне мистецтво" - це трактат Федора Тютчева, російського поета і літературного критика, написаний у 1849 році. У цьому творі Тютчев розглядає основні принципи поезії і мистецтва загалом.

Символізм - це літературний напрям, який розвинувся наприкінці 19-го і на початку 20-го століття. Одна з основних ідей символізму полягає у відображенні внутрішнього світу через використання символів, образів і метафор. Символістична поезія має незрячий, містичний характер, вона ставить у центр уваги почуття, емоції та внутрішній світ поета.

У "Поетичному мистецтві" Тютчев відділяє поезію від прози та надає поету особливу роль і місію. Він стверджує, що поет - це той, хто відкриває нам світ ідеалів, розкриває невидиме та недосяжне, передає незриму красу. Це відповідає основним принципам символізму, де використання символів допомагає поету передати недосяжність реальності і виразити свої внутрішні стани та емоції.

У своєму трактаті Тютчев пише про магію поезії, про її здатність перетворювати звичайне в незвичайне, земне в небесне. Він пише про поета-мага, який може створити світ власним словом і змусити нас побачити незриме. Це відображає основну ідею символізму - здатність мистецтва відкривати нам світ за допомогою символів, образів і метафор.

Тютчев також наголошує на тому, що поезія повинна бути виразом внутрішнього світу поета, його емоцій, почуттів та споглядань. Він стверджує, що поет повинен занурюватися у світ мрій, фантазій і сновидінь, щоб передати їх у своїх віршах. Це також відповідає символістичному підходу, де поет використовує символи та образи для передачі своїх внутрішніх переживань та відчуттів.

У "Поетичному мистецтві" Тютчев також говорить про те, що поет повинен бути свобідним від буденних обмежень і конвенцій. Він повинен мати здатність бачити світ у незвичайний спосіб, відкривати нові перспективи та розкривати таємниці буття. Це також характерна риса символізму, де поет звільняється від традиційних норм і прагне передати свою особисту візію світу.

Таким чином, у своєму трактаті "Поетичне мистецтво" Тютчев декларує основні естетичні закони символізму. Він підкреслює значення символів, образів та метафор у поезії, виокремлює роль поета-мага, який відкриває нам світ ідеалів і незримої краси. Тютчев також підтримує вільність поета від конвенцій та його здатність бачити світ у незвичайний спосіб. Усі ці принципи співпадають з основними ідеями символізму, роблячи "Поетичне мистецтво" виразом символістичних естетичних законів.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kstivanov0910
Каждый человек знает и понимает, что семья это самое главное, что есть и жени. Именно семья играет важную и незаменимую роль для каждого. У каждого свое понятие семьи. Для многих это люди, которые будут всегда рядом с вами. Это ближайшие родственники, такие как родители, бабушки и дедушки, братья и сестры. То есть это те люди, которые на протяжении долгого времени рядом. которые всегда помогут. Когда человек взрослеет, он сам готов создать семью новую ячейку общества с любимым человеком, которого избрал в качестве спутника

своей жизни

Для малыша, который только недавно появился на свет, обязательно должны быть рядом родители, которые будут обучать его и проживать каждый день ради него. Так же немалую роль в воспитании играют и дорогие бабушки с дедушками. Ведь кто, как не они, будут баловать ребенка. Ясно лишь одно, что семья близкие люди, которые никогда не бросят тебя в беде и протянут руку помощи. Самое это родные и главное то, что надо ценить этих родных людей, чтобы они чувствовали эту любовь и заботу. Ведь без семьи ты одинок

Очень важно то, чтобы семья было неразлучной, иметь крепкие отношения между

всеми членами семьи. Важно понимать друг друга, беречь и заботиться. Тяжело поспорить с тем, что дом это крепость, в которой каждый чувствует себя под защитой. Когда в семьи царит взаимопонимание и любовь, люди светится от счастья. Для этого нужно уметь иногда идти на уступки, пытаться понять друг друга, а не спорить или ругаться. Надо понимать, что это самые близкие люди и всегда пытаться найти компромисс, а не заводить ссоры. Достичь понимания в семье довольно тяжело, однако, это того стоит. Ведь только любовь и взаимопонимание помогут сохранить

семейную, уютную атмосферу в доме.

Никто не будет спорить с тем, что залогом крепкой семьи будет любовь, понимание

и уважение друг к другу. Без этих прилагательных нельзя представить семью.

1. Определите структурные элементы текста

2. Определите целевую аудиторию текста.
3. Выделите основную мысль текста

4. Определите вашу позицию по представленной проблеме в тексте
Помогите срочно!!!!!​