Предмет: Химия,
автор: bedewwix
80 БАЛІВ ДАМ СОС
З ДАНО!!!
Який об'єм вуглекислого газу утворюється в результаті повного окиснення 0,5 моль глюкози?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
n(C6H12O6) =0,5 моль
Найти: V(CO2) -?
Складемо РХР:
0,5 моль х л
C6H12O6 + 6O2 → 6CO2 + 6H2O
n = 1 моль n = 6 моль
Знайдемо кількість речовини вуглекислого газу:
n(СО2) = 0,5 * 6 : 1 = 3 моль
Обчислимо об'єм вуглекислого газу:
V(CO2) = n(СО2) * Vm = 3 * 22,4 =67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: edilerkebaev6
Предмет: Математика,
автор: alimovatolstikh
Предмет: Математика,
автор: k7432302
Предмет: Русский язык,
автор: andrei897
Предмет: Русский язык,
автор: elkhansundetov