Предмет: Физика,
автор: awerrrddw
буду очень благодарна!^^ Якої швидкості набуде ящик з піском ,якщо в ньому застрягне куля ,що летить горизонтально.Маса кулі 10 г,швидкість її 510 м/с,маса ящика з піском 25 кг.Ящик до зіткнення з кулею не рухався. помогите пожалуйста, но не с openal gpt:) за это даю бан, надеюсь на понимание
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m1=10г=0,01кг
v1=510м/с
m2=25кг
v2=0м/с
Найти:
v-?
P=mv
Р-(импульс)
Рн-(начальный импульс)
Рк-(конечный импульс)
Pн=m1*v1+m2*v2
Рк=(m2+m1)*v
m1*v1=(m1+m2)*v
v=(m1*v1)/m2+m1=(0,01кг*510м/с)/25кг+0,01кг≈0,2м/с
m1=10г=0,01кг
v1=510м/с
m2=25кг
v2=0м/с
Найти:
v-?
P=mv
Р-(импульс)
Рн-(начальный импульс)
Рк-(конечный импульс)
Pн=m1*v1+m2*v2
Рк=(m2+m1)*v
m1*v1=(m1+m2)*v
v=(m1*v1)/m2+m1=(0,01кг*510м/с)/25кг+0,01кг≈0,2м/с
awerrrddw:
спасибо тебе большое^^ очень помог/ла!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofiaslavuckaa
Предмет: Математика,
автор: nuralimzhumagaliev11
Предмет: Геометрия,
автор: furdzinnazar88
Предмет: История,
автор: maksimshep99