Предмет: Химия, автор: nalivaikoo

Цукор масою 27 грам розчинили у воді масою 150 грам. Визначити масову частку цукру у розчині

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
2

Відповідь:

m(цукор)=27г

m(H2O)=150г

w-?

w=m(цукор)*100/m(розч)

m(розч)=27+150=177г

w=27*100/177=15,35%

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: kondulovaulia
Предмет: Математика, автор: sofpin