Предмет: Химия,
автор: sotnicenkomarana
яка маса солі утвориться при взаємодії карбон(IV) оксиду об'ємом 224 л (н.у.)з достатньою кількістю кальцій оксиду?
( помогите сроочно)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m(CaO)=560г
Объяснение:
n(CO2)=V(CO2)/22.4=224/22.4=10 моль
CO2+CaO=CaCO3
через это уравнение понимаем что
n(CO2)=n(CaO)=10моль
M(CaO)=M(Ca)+M(O)=40+16=56г/моль
m(CaO)=M(CaO)•n(CaO)=56•10=560г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: odinabonumuhammadjon
Предмет: Химия,
автор: r6tank
Предмет: Физика,
автор: krylovamaria569
Предмет: Алгебра,
автор: cifroth55677
Предмет: История,
автор: davidgruinskas