Предмет: Физика, автор: lolhika9

СРОЧНО!
Яку роботу виконав підіймальний кран при рівномірному підійманні цегли масою 3 т на висоту 5 000 см.
Варіанти відповідей:
1) 1,5 МДж
2)150 кДж
3)15 000 Дж
4) 15 кДж ​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
m=3т=3000кг
h=5000см=50м
Знайти:
А-?
А = mgh,
А - робота
m - маса цегли
g - прискорення вільного падіння
h - висота підняття
A = 3000 * 10 * 50 = 1500000Дж = 1,5 МДж


lolhika9: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт, автор: zlatkos1