Предмет: Физика, автор: ogyreclol647

ПОМОГИТЕ СРОЧНО до плеча завдовжки 50 см прикладена сила 180H.яка сила прикладена до плеча завдовжки 90 см якщо важиль перебуваэ в ривновази

Ответы

Автор ответа: myultimatevibe
1

Ответ:

За даними, ми маємо:

Сила, прикладена до першого плеча (F1) = 180 H

Довжина першого плеча (L1) = 50 см = 0.5 м

Довжина другого плеча (L2) = 90 см = 0.9 м

Щоб знайти силу (F2), необхідну для рівноваги системи, ми можемо використати співвідношення моментів сил:

F1 * L1 = F2 * L2

Підставляючи відповідні значення, ми отримуємо:

180 H * 0.5 м = F2 * 0.9 м

Повторно розраховуючи, отримуємо:

90 = F2 * 0.9

Тепер можемо вирішити це рівняння, щоб знайти F2:

F2 = 90 / 0.9

F2 = 100 H

Отже, сила, яку необхідно прикласти до плеча завдовжки 90 см, щоб забезпечити рівновагу, дорівнює 100 H.

Объяснение:

Вот!!!

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Mcclardd