Предмет: Физика,
автор: mariakiceluk5
На відстані 360 метрів автомобіль масою 4 т , змінив швидкість з 13 м/с , до 90 км/год. Опір рухові 1 кН. Яку силу тяги розвиває двигун?
терміново будь ласка. :(
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
3520 H
Объяснение:
S=360 м;
m=4 т=4000 kг;
V₁=13 м/с;
V₂=90 км/год=25 м/с;
Fo=1 кН;
Fтяги ? Fтяги =Fo+ma; a=ΔV/t; S=Vcep*t=(V₁+V₂)*t/2=(13+25)*t/2=19*t=360; t=360/19=18,9 c; a=(25-13)/18,9=0,63 м/с²;
Fтяги =1000+4000*0,63=3520 H
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: zayacpolina3010
Предмет: Биология,
автор: sergeuodudenko
Предмет: Математика,
автор: sheraliyevmurod1
Предмет: Другие предметы,
автор: rokstercoll
Предмет: Русский язык,
автор: csgokpyt12345