Предмет: Физика,
автор: buslaevdd
Потенціальна енергія кульки на висоті 1,4 м дорівнює 14 Дж. Знайдіть масу кульки в грамах.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
пот энергия = mgh
m = энергия / gh = 14/10*1.4 = 14/14 = 1 грамм
1Manka1:
=1кг=1000г
Автор ответа:
2
Дано:
h=1,4м
Еп=14Дж
Знайти:
m-?
Eп=mgh→m=Eп/(gh)=14/(10*1,4)=1кг=1000г
h=1,4м
Еп=14Дж
Знайти:
m-?
Eп=mgh→m=Eп/(gh)=14/(10*1,4)=1кг=1000г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: sadyrbaevazis
Предмет: Английский язык,
автор: loppolartem
Предмет: Биология,
автор: panka777krot
Предмет: Английский язык,
автор: nikzaxarov9999
Предмет: Литература,
автор: gamora022