Предмет: Физика, автор: mariaateieie

8. Яка силу потрібно прикласти до вантажу масою 200 кг, щоб рівномірно його підняти по похилій площині, що має ККД 60%? Висота похилої площини дорівнює 1,5 м, а довжина 10 м. (3 бали)​

Ответы

Автор ответа: chezeoff
1

Відповідь:

294 Н

Пояснення:

маса вантажу m=200 кг,
ККД η=0.6
висота похилої площини h=1.5 м
довжина похилої площини L=10 м
g - прискорення вільного падіння (9.8 м/с²)

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: gcgzygppnc
Предмет: География, автор: gcgzygppnc