Предмет: Химия, автор: mariiaatovstenko

Визначити масу солі та об’єм води які необхідні для приготування розчину масою 600г з масовою часткою 15%

Ответы

Автор ответа: sksvatoslav777
0

Масова частка солі у розчині становитиме 15%, тому маса солі у розчині буде:

600 гр. * 15% = 90 гр. солі

Для приготування такого розчину потрібно додати до солі певний об'єм води. Якщо позначити цей об'єм як V, то він може бути визначений за допомогою наступного рівняння:

90 гр. солі / (V + 600 гр.) * 100% = 15%

Розв'язуючи це рівняння, отримаємо:

V = 300 гр.

Отже, для приготування розчину масою 600 гр. з масовою часткою 15% потрібно взяти 90 гр. солі та 300 гр. води.

Автор ответа: daniil38212
0
300 вийде удачи тобі
Похожие вопросы