Предмет: Українська мова, автор: iraguc2

Помогите плис!
Спишіть речення, розставляючи розділові знаки при прямій мові.
«Так от ти який лизунчик, а ще Сіроманець», - сказав Сашко й погладив Сіроманцеві шию. Та чого це ти швендяєш по хаті, як на цвіту прибитий кричить батько. Ти вмієш берегти страшну таємницю поцікавився Горобець. Кожен кущик і стежка мов говорять мені Ти у рідному домі, у своїй стороні.
2. Перебудуйте подані речення на синонімічні речення з прямою мовою за зразком.
Зразок: Хвалилася кобила, що з возом горшки побила. – Хвалилася кобила: «Я з возом горшки побила».
Іван Франко стверджує, що мова росте елементарно разом із душею народу. Дуже хвастав Дід Мороз, що він страшніший бур і гроз! Сова каже, що її діти найкращі! Хвалився кіт, що він убрід Дніпро перейду.

Ответы

Автор ответа: mishanalutyou
2

Ответ:"Так от, ти який лизунчик, а ще Сіроманець," - сказав Сашко й погладив Сіроманцеві шию. "Та чого це ти швендяєш по хаті, як на цвіту прибитий?" кричить батько. "Ти вмієш берегти страшну таємницю?" поцікавився Горобець. "Кожен кущик і стежка мов говорять мені: Ти у рідному домі, у своїй стороні."

Іван Франко стверджує: "Мова росте елементарно разом із душею народу." Дід Мороз дуже хвастався: "Я страшніший бур і гроз!" Сова каже: "Мої діти найкращі!" Кіт хвалився, що він зможе убрід перейти Дніпро.

Объяснение:

.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Kioppoik6708
рухової системи. ПРАКТИЧНА РОБОТА 5 Тема: Порівняння будови скелетів хребетних тварин Мета: розглянути скелети різних представників хребетних тварин, знайти риси по- дібності і відмінності. Обладнання, матеріали та об'єкти дослідження: скелети риби, жаби, ящірки, птаха, Ссавця; лінійки, малюнки скелетів хребетних тварин. Хід роботи 1. Розгляньте скелет риб. Зверніть увагу на скелет голови (череп), скелет тулуба (хребет), кінцівки (парні плавці та їхні пояси). 2. Розгляньте скелет жаби. Знайдіть скелет голови (череп ), скелет тулуба (хребет), парні кінцівки та їхні пояси. Які головні ускладнення будови скелета жаби порівняно з рибами? Із чим це пов'язано? 3. Розгляньте скелет ящірки. Знайдіть відділи скелета: скелет голови (череп), ске- лет тулуба (хребет), парні кінцівки та їхні пояси. Яка форма і довжина хребта ящірки? Із чим пов'язана така будова хребта? Як розміщені кінцівки? 4. Розгляньте будову скелета птаха. Знайдіть відділи: скелет голови (череп), скелет тулуба (хребет), парні передні кінцівки (крила), задні кінцівки та їхні пояси. Яких видо- змін зазнав скелет передніх і задніх кінцівок птаха? Із чим це пов'язано? 5. Розгляньте будову скелета ссавця. Знайдіть відділи скелета: скелет голови (че- реп), скелет тулуба (хребет), парні кінцівки та їхні пояси. До скелета якої тварини най- більш подібний скелет ссавця? 6. Зробіть висновки, як будова скелета залежить від способу життя тварини, які ускладнення в будові скелетів тварин ви побачили. Мне нужен высновок пожалуйста.