Предмет: Математика,
автор: panteyarik
Помогите пожайлуста с задачей
Задача
Якщо для приготування варення господиня купила 5 кг полуниці, по 34 грн за 1 кг, і 4 кг цукру та за все куплене заплатила 282 грн. Скільки коштує 1 кг цукру?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5*34=170
(282-170):4=28
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: xXxCatExXx9844
Предмет: История,
автор: sqoobt
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: masharipovanata7689
Предмет: Русский язык,
автор: izdagshamkhalova0