Предмет: Физика,
автор: Аноним
Знайти силу струму на ділянці кола потужністю 0,1 кВт при напрузі 50 В
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
Р=0,1 кВт=100 Вт;
U=50 B.
Знайти І.
Рішення.
Р=U*I, звідси знаходимо струм на ділянці кола:
І=Р/U=100/50=2 A.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: slepaksasha2000
Предмет: Русский язык,
автор: natashakivaleva
Предмет: Геометрия,
автор: alrtte
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: vladimir23657