Предмет: Химия, автор: Аноним

Як правильно записати???
Обчисліть масу солі, яка утвориться внаслідок взаємодії 0,2г хлоридної кислоти з магній гідроксидом

Ответы

Автор ответа: sonsonsonson
3
2HCI+Mg(OH)2=MgCI2+2H20
n(MgC12) =(0,2 моль*1 моль) /2моль =0,1 моль m(MgC12) = 0,1 моль *95г/моль =9,5 г
Автор ответа: vero19niksaa
1

Ответ:0.0.126

Объяснение:

Розглянемо рівняння хімічної реакції між хлоридною кислотою (HCl) та магній гідроксидом (Mg(OH)2):

2HCl + Mg(OH)2 → MgCl2 + 2H2O

За рівнянням можна зрозуміти, що для утворення однієї молекули MgCl2 потрібні дві молекули HCl. Отже, маса MgCl2, яка утвориться, залежатиме від маси HCl, яка взаємодіє з Mg(OH)2.

За молярною масою (M) з таблиць, молярна маса HCl дорівнює 36,5 г/моль, а молярна маса Mg(OH)2 - 58,3 г/моль.

Для обчислення маси MgCl2 використаємо пропорцію з відношенням мас:

0,2 г HCl / 36,5 г/моль = x г MgCl2 / 95,2 г/моль

Отже, маса MgCl2, яка утвориться в результаті взаємодії 0,2 г хлоридної кислоти з магній гідроксидом, становитиме 0,261 г.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: arzuka15159