Предмет: Химия,
автор: Carolina46
Помогите очень нужно до завтра
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1.
а )MgO + H2SO4 = MgSO4 + H2O ;
б )NaOH + HCL = NaCL + H2O ;
в ) Cu + 4HNO3 = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O ;
г )MgO + CO2 = MgCO3 .
2. хз вибач не розумію
3.
V(О2)= 1 л
V(СО)= 1 л
m(О2)= ? m(СО)=?
m=n*M n=V/Vm M(O2)=32 г/моль M(CO)=28 г/моль
Знайдемо кількість речовини кожного газу
n(O2)=V/Vm=1/22,4=0,045 моль
n(СO)=V/Vm=1/22,4=0,045 моль
Розрахуємо маси кожного газу
m(O2)=n*M=0,045*32=1,44 г
m(СO)=n*M=0,045*28=1,26 г
Маса 1 л кисню важча ніж 1 л чадного газу( молярна маса кисню більша за молярну масу чадного газу).
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kvitkanasta6
Предмет: Английский язык,
автор: MineleM
Предмет: Химия,
автор: polisuksofia69
Предмет: Английский язык,
автор: aijwehinvjnbvnrjudih
Предмет: Химия,
автор: pstefurak63