Предмет: Физика,
автор: wartangerdlya
На яку висоту підняли блок, масою 2кг, якщо він отримав 40 Дж потенціальної енергії?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
2.04 метри.
Пояснення:
За умовою маса блока m = 2 кг, потенціальна енергія E_pot = 40 Дж, а прискорення вільного падіння g приблизно рівне 9,8 м/с².
Підставимо відомі значення у формулу і вирішимо її відносно h:
E_pot = m * g * h
40 = 2 * 9.8 * h
40 = 19.6 * h
h = 40 / 19.6
h ≈ 2.04 м
Отже, блок підняли на висоту приблизноЗа умовою маса блока m = 2 кг, потенціальна енергія E_pot = 40 Дж, а прискорення вільного падіння g приблизно рівне 9,8 м/с².
Підставимо відомі значення у формулу і вирішимо її відносно h:
E_pot = m * g * h
40 = 2 * 9.8 * h
40 = 19.6 * h
h = 40 / 19.6
h ≈ 2.04 м
Отже, блок підняли на висоту приблизно 2.04 метри.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gennadijivanov622
Предмет: География,
автор: Nyanyanyammm
Предмет: Английский язык,
автор: margaritaromanenko28
Предмет: Другие предметы,
автор: aksenovaa532
Предмет: Русский язык,
автор: ifa67765