Предмет: Українська мова, автор: vikakob926

Розкажіть історію виникнення бойових мистецтв. Коли вони з’явилися в
Україні?

Ответы

Автор ответа: viacheslavvershkov
0

Ответ:

Бойові мистецтва є важливою складовою культури та спадщини багатьох народів у світі, включаючи Україну. Виникнення бойових мистецтв сповідується розмаїттям історичних факторів і варіюється залежно від конкретного виду бойового мистецтва.

Україна має багату історію воєнного мистецтва, що прослідковується від давніх часів. Одним із найвідоміших бойових мистецтв, яке зародилося на території України, є козацька система бойової підготовки. Козаки були відомі своїм високим рівнем бойової майстерності та навичками воєнного мистецтва.

Українські бойові мистецтва також мають вплив з інших культур та національних традицій. Наприклад, вплив здобули традиційні бойові мистецтва східних народів, такі як китайські вушу, японські карате або корейські тхеквондо.

З’явлення бойових мистецтв в Україні пов'язане зі столітніми традиціями самозахисту, воєнної підготовки та бойових мистецтв. Хоча точна дата виникнення бойових мистецтв в Україні важко встановити, проте їх розвиток відбувався протягом багатьох століть, починаючи з козацької епохи та до сучасності.

Сьогодні в Україні існує велика кількість бойових мистецтв, які спадкували традиції минулих поколінь та поєднують в собі елементи традиційних технік та сучасних методик. Вони слугують не тільки для самозахисту, але й як спосіб фізичного тренування, розвитку дисципліни, самовдосконалення та збереження культурних цінностей.

Отже, бойові мистецтва в Україні мають багатий історичний контекст та широкий спектр впливу, що формувався протягом багатьох століть і включав в себе вплив різних культур та національних традицій.

Объяснение:

Автор ответа: angelina097693
0

Ответ:

Українські бойові мистецтва — це бойові мистецтва, які виникли та розвивалися на території України.

Історичні корені українських бойових мистецтв слабо досліджені професійними істориками. Тим не менше низка українських вчених стверджують про існування розвинених систем воїнсько-фізичного виховання на території України від найдавніших часів до наших днів. Водночас, слід зазначити, що традиція прямої передачі воїнських знань значною мірою була втрачена в другій половині ХХ століття. І та частина бойової традиції українців, яка дійшла до нас, є неповною. Саме тому в середовищі ентузіастів часто використовується термін "відродження українських бойових мистецтв".

Таким чином можна говорити про те, що українські бойові мистецтва розвивалися, в основному, в руслі бойових мистецтв світу. Тут також присутні удари, боротьба та робота зі зброєю. Водночас, існують певні особливості: груповий бій (лава на лаву) та значна присутність танцювальної бази.

Ймовірно, основою східних бойових мистецтв є суміш ранніх китайських та індійських мистецтв. Ці нації вели інтенсивну торгівлю починаючи десь з 6-го сторіччя до н. е. Дипломати, торгівці та монахи подорожували дорогами Шовкового Шляху. Під час Періоду Войовничих Держав китайської історії (480—221 рр. до н. е.) почали бурхливо розвиватися філософія та стратегія бою, як це описував Сунь Цзи у трактаті Мистецтво війни (прибл. 350 р. до н. е.).

У прадавніх легендах бойових мистецтв існує історія про індійського монаха Бодхідхарма (японське ім'я — Дарума), який нібито жив близько 550 р. до н. е. Йому віддається честь заснування медитативної філософії дзен буддизму та впливу на мистецтво бою без зброї у Шаолінському манастирі в Китаї. Такі бійцівські чесноти, як дисципліна, смирення, самообмеження та повага, є атрибутами цієї філософії.

У багатьох країнах такі місцеві бойові мистецтва як Те у Окінаві, Кендзюцу та Дзюдзюцу у Японії, та Тек'єн і Субак у Кореї змішалися з іншими і, наприкінці дев'ятнадцятого та у двадцятому сторіччі, розвинулися у деякі, відоміші бойові мистецтва: Карате, Айкідо та Тхеквондо.

Зацікавленість засобів масової інформації у бойових мистецтва зросла наприкінці сімдесятих та у вісімдесятих роках минулого сторіччя. Причиною цього частково стали і фільми з бойовими мистецтвами з Азії та Голівуду. Брюс Лі, Джекі Чан та Джет Лі — видатні артисти, яких можна вважати відповідальними за нещодавнє розповсюдження Китайських бойових мистецтв у світі.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nuraika701
Займенниками є всі слова рядка, ОКРІМ
А він, себе, мій, твій, сам Б ні в чому, скільки-небудь, інший, ти
В собі, їх, стільки, його Г коли-небудь, нічий, жодний, я
2.Усі займенники є особовими
А він, ваш, його, на ньому Б вони, їх, ми, нами
В їй, їхній, її, вона Г ми, нас, наш, нею
3.Додаванням часток аби-, де-, -сь, будь-, -небудь, казна-, хтозна- до питальних займенників утворюють
А означені займенники Б неозначені займенники
В заперечні займенники Г вказівні займенники
4. Усі займенники присвійні в рядку
А ніхто, ніщо, ніякий, нічий Б хто, що, чий, котрий
В мій, твій, свій, ваш, наш Г той, цей, такий, сам
5. Стоять у формі орудного відмінка всі займенники рядка
А нею, ніким, вона, себе Б казна-чим, хтозна-яким,мною, нею
В ніхто, чим, ким, я Г моїм, наш, цей, дехто
6.Присвійний займенник виділено в рядку
А показати йому дорогу Б повідомити моїх батьків
В поділитися з нею таємницею Г зробити їм зауваження
7.Присвійний займенник є в кожному рядку, ОКРІМ
А взяти його зошит Б схвалити мій проект
В запросив її в кіно Г знає своє місце
8. Слово що не є займенником у реченні
А Я знаю, що тобі подарувати.
Б Поважаю людей, що мають мрію в житті.
В Ми переконані, що мир можна зберегти.
Г Що відбудеться на п’ятому уроці?
9.До одного розряду належать усі займенники в рядку
А той, цей, такий,стільки Б її, наш, ви, мій, ти
В хто, ніякий, чий, котрий Г що-небудь, якийсь, жодний, казна-чого
10. Присвійний займенник є в кожному рядку, ОКРІМ
А врахувати його побажання Б схвалити мою пропозицію
В запросив на його виставу Г ніхто не прийшов
11. Займенниками є всі слова рядка
А мій, весь, що, тут, жоден Б вони, дехто, ніскільки, сам, цей
В учора, той, наші, їх, мій Г ніщо, кожний, якось, ти, себе
12. Займенниками є всі слова рядка
А ви, всякий , що, ніяк, жоден Б вони, мій, скільки, хто, котрий
В деколи, чий, наші, їх Г Моя, скільки, абияк, ти
ПОМОГИТЕ пожалуйста сегодня срок сдачи
Предмет: Алгебра, автор: fokina00120