Предмет: Математика,
автор: v80911093
Для приготування компоту на зиму мама купила 12кг цукру,по 9 грн за кілограм,і 8 кг вишень.За всю покупку вона заплатила 220 грн.Скільки коштує один кілограм вишень?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
12х9=108 грн стоит сахар
220-108=112 стоят вишни
112:8=14 грн кг вишни
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: anaratihon
Предмет: География,
автор: nikolashhka
Предмет: Геометрия,
автор: vladaaaa2
Предмет: Окружающий мир,
автор: prestigioprestigio77