Предмет: Информатика, автор: ivashenkonazar00779

Дано дійсне число х -ціна 1кг печива.Вивести вартість 5,6, … ,15кг печива . ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО !!!

Ответы

Автор ответа: proggarmer
0

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі ми можемо використати просту формулу, щоб знайти вартість певної кількості кілограмів печива.

Спочатку, ми маємо задане значення ціни одного кілограма печива, яке позначимо як x.

Далі, ми можемо використовувати це значення для обчислення вартості печива для кожної зазначеної кількості в кілограмах.

Для кожної кількості кілограмів печива від 5 до 15, ми будемо множити цю кількість на ціну одного кілограма:

Вартість = кількість кілограмів * ціна одного кілограма

Наприклад, для 5 кг печива:

Вартість 5 кг = 5 * x

Аналогічно, ми обчислюємо вартість для кожної іншої кількості печива від 6 до 15 кг.

Ось таблиця з вартостями для кожної кількості печива від 5 до 15 кг:

Кількість кг печива Вартість

5 кг 5 * x

6 кг 6 * x

7 кг 7 * x

8 кг 8 * x

9 кг 9 * x

10 кг 10 * x

11 кг 11 * x

12 кг 12 * x

13 кг 13 * x

14 кг 14 * x

15 кг 15 * x

Тепер ви можете замінити значення x на конкретну ціну печива і обчислити вартість для кожної зазначеної кількості печива.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: glibtomilec
Предмет: Українська мова, автор: Dashasem17