Предмет: Физика,
автор: lclalsod
Під час електролізу мідного купоросу виконана робота склала 33,5 Дж. Визнач масу отриманої міді, якщо напруга на затискачах ванни становила 6 В. Електрохімічний еквівалент міді k=0,33⋅10^−6кг/Кл.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
A=2 кВт*ч=2000*3600=72*10^5 Дж A=q*U m=k*q=k*A/U=0,33*10^-6*72*10^5/6=0,396 кг
Объяснение:
trx3lvl:
не привльно
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vasileva300893
Предмет: Українська мова,
автор: annshch27
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aruna1cat
Предмет: Алгебра,
автор: virus1234124
Предмет: Английский язык,
автор: mazarainna4