Предмет: Физика,
автор: mxxwxww
Під час електролізу виділилося 33,6 г срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо сила струму була незмінною й дорівнювала 5 А? Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл. Відповідь записати числом в хвилинах(плііз, дуже швидко!!)
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=33,6г=33,6*10-³кг
I=5A
k=1,12мг/Кл=1,12*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=33,6*10-³/(1,12*10-⁶*5)=6000c=100хв
m=33,6г=33,6*10-³кг
I=5A
k=1,12мг/Кл=1,12*10-⁶кг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=33,6*10-³/(1,12*10-⁶*5)=6000c=100хв
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tasmatova903
Предмет: Физика,
автор: wr0tgrgr
Предмет: Литература,
автор: alinka5331
Предмет: История,
автор: lalka123321q
Предмет: Биология,
автор: alisa1372