Предмет: Экономика, автор: roksolana7161

13. Прорахуйте вартість домашнього штруделя і штруделя з кафе.

Рецепт 1 кілограма домашнього штруделя:

Тісто500 грам борошна (15 гри), 1 яйце (2,5 грн.)1 скл. води( 20 коп.) Начинка: 3 яблука (15 грн), 100 грам горіхів (10 грн), 50 грам цукру ( 1 грн),

пакетик кориці (10 грн. )

Випікати при температурі 180 близько 1 години. (вартість 1 КВ/год1.7 грн. )

В кафе вартість штруделя становить 180 грн. за кілограм.

Який дорожчий і на скільки? Який штрудель ви б вибрали і чому?

Допоможіть будь ласка дам 45 балів
Але терміново!!!

Ответы

Автор ответа: nekshoryn
2

Для прорахунку вартості штруделя просто просумуємо вартість інгредієнтів домашнього штруделя:

Тісто:

500 г борошна: 500 г * 15 грн/100 г = 75 грн

1 яйце: 2,5 грн

1 склянка води: 20 коп

Начинка:

3 яблука: 3 * 15 грн = 45 грн

100 г горіхів: 10 грн

50 г цукру: 1 грн

пакетик кориці: 10 грн

Випікання:

1 година при 180°C: 1 год * 1,7 грн/год = 1,7 грн

Отже, вартість домашнього штруделя складає:

Вартість тіста: 75 грн

Вартість начинки: 45 грн

Вартість кориці: 10 грн

Вартість випікання: 1,7 грн

Загальна вартість: 75 грн + 45 грн + 10 грн + 1,7 грн = 131,7 грн за кілограм.

В кафе вартість штруделя становить 180 грн за кілограм.

Таким чином, штрудель у кафе є дорожчим на (180 грн - 131,7 грн) = 48,3 грн за кілограм.

Вибір штруделя залежить від особистих уподобань та важливості фінансового аспекту. Якщо вам подобається готувати і витрачати менше грошей, варто вибрати домашній штрудель. Якщо вам більше подобається зручність і готовність заплатити більше за готовий продукт, то можна вибрати штрудель у кафе.


roksolana7161: Дуже дякую
Похожие вопросы